RankLantern

Prijzen: kies hoeveel je zelf wilt doen

Per maand, exclusief btw en maandelijks opzegbaar. Geen opstartkosten. Je betaalt veilig via Stripe.

Starter

Voor één website die gevonden wil worden

€39 / maand

  • 1 website
  • 8 artikelen per maand
  • Site-audit en verbeterpunten
  • Zoekwoordonderzoek
  • Posities volgen
  • Artikelen als concept in WordPress
Kies Starter

Pro

Meest gekozen

Voor wie wekelijks wil groeien

€79 / maand

  • 3 websites
  • 20 artikelen per maand
  • Alles uit Starter
  • Wekelijkse Autopilot
  • Search Console-inzichten
  • Pagina's verversen en interne links
  • API-sleutel voor je eigen tools (API en MCP)
Kies Pro

Managed

Wij doen het voor je

€249 / maand

  • Alles uit Pro
  • Wij maken het plan en kijken alles na
  • Wij publiceren in overleg
  • Maandrapport en kort overleg
  • Persoonlijk aanspreekpunt in Groningen
Kies Managed

Bureau

Voor bureaus en freelancers met klanten

  • 10 websites, daarna €19 per extra website per maand
  • 60 artikelen per maand, 6 meer per extra website
  • Alles uit Pro
  • Maandrapport met je eigen logo en naam
  • Klanten kijken mee zonder iets te kunnen veranderen
  • Problemen, pagina's en posities als CSV

€249 / maand

Kies Bureau

Altijd inbegrepen

  • Maandelijks opzegbaar

    Geen lang contract: je betaalt per maand.

  • Standaard niets online zonder jouw goedkeuring

    Zet je automatisch publiceren aan, dan staat elk artikel 24 of 48 uur klaar en kun je het nog annuleren.

  • Veilig betalen via Stripe

    Met automatische incasso of creditcard. De factuur staat in je account.

  • Geen opstartkosten

    Je betaalt alleen het maandbedrag.

Alle functies per pakket

FunctieStarter€39Pro€79Managed€249Bureau€249
Websites13310
Extra website per maand€19
Artikelen per maand8202060
Afbeeldingen per maand8202060
Site-audit en verbeterpunten
Zoekwoordonderzoek
Posities volgen
Artikelen als concept in WordPress
Wekelijkse Autopilot
Search Console-inzichten
Pagina's verversen en interne links
API-sleutel voor je eigen tools (API en MCP)
Wij maken het plan en kijken alles na
Wij publiceren in overleg
Maandrapport en kort overleg
Persoonlijk aanspreekpunt in Groningen
Maandrapport met je eigen logo

Prijzen per maand, excl. btw. Artikelen en afbeeldingen tellen per kalendermaand.

Wat je zelf doet per pakket

  • Starter: RankLantern controleert je site en schrijft artikelen. Jij keurt de ideeën goed en publiceert de concepten zelf.
  • Pro: hetzelfde, maar de Autopilot bedenkt en schrijft elke week vanzelf, op meer sites en met Search Console-inzichten. Met een API-sleutel koppel je RankLantern aan je eigen tools, zoals Claude Code, Cursor of n8n (zo werkt koppelen). Jij kijkt na en publiceert.
  • Bureau: hetzelfde als Pro, voor de sites van je klanten. Jij of je klant kijkt na en publiceert, en je stuurt het maandrapport met je eigen logo.
  • Managed: wij maken het plan en kijken alles na, en publiceren in overleg. Je krijgt een maandrapport en een kort overleg. Lees meer over SEO uitbesteden.

Wat SEO kost

Een SEO-bureau rekent meestal per uur of per maand, vaak met een contract voor langere tijd. Een losse SEO-tool kost minder, maar dan doe je het werk zelf. RankLantern zit ertussen: de software doet het werk, jij of wij kijken mee.

WatPrijsWat je krijgt
RankLantern Starter€39 per maandSite-audit, artikelen als concept in WordPress
RankLantern Managed€249 per maandWij maken het plan en kijken alles na
RankLantern Bureau€249 per maand10 websites van klanten, €19 per extra website
Semrush (laagste plan)€134 per maand bij maandbetalingUitgebreide toolset voor marketeers, je doet het werk zelf

Prijzen excl. btw. Prijs van Semrush gecontroleerd op 18 oktober 2026 op hun eigen prijzenpagina.

Eerst zelf kijken wat er beter kan? Lees hoe je je website zelf controleert.

Betalen, btw en opzeggen

Je betaalt vooraf per maand via Stripe, met automatische incasso of creditcard. De prijzen zijn exclusief 21% btw; de btw staat apart op de factuur. Opzeggen doe je zelf in je account, en je abonnement loopt door tot het einde van de betaalde maand. Zie ook de algemene voorwaarden.

Veelgestelde vragen

›Kan ik wisselen van pakket?

Ja, in je account onder Abonnement. Een upgrade gaat direct in en het verschil wordt naar rato verrekend. Een downgrade gaat in aan het eind van de lopende maand.

›Wat als ik geen WordPress heb?

Dan werkt alles behalve het automatisch klaarzetten van concepten. Je kopieert een artikel als tekst, HTML of Markdown naar je eigen site.

›Wat telt als een artikel?

Elk artikel dat RankLantern voor je schrijft, ook als je het daarna niet publiceert. Ideeën bedenken telt niet mee. De teller begint elke 1e van de maand opnieuw.

›Zijn er opstartkosten?

Nee. Je betaalt alleen het maandbedrag.

›Ik heb een bureau. Welk pakket past?

Bureau: €249 per maand voor 10 websites, en €19 per maand voor elke website daarboven. Die voeg je zelf toe onder Account. Het maandrapport krijgt je eigen logo en naam, zodat je het als je eigen rapport naar je klant stuurt.

›Kan mijn klant meekijken?

Ja. Onder Account → Team en klanten nodig je je klant uit met “Alleen bekijken”: die ziet de site, de artikelen en het maandrapport, maar kan niets veranderen of publiceren. Problemen, pagina's en posities download je als CSV. Je klant ziet in de app wel de naam RankLantern; alleen het maandrapport is in je eigen stijl.

›Hoe betaal ik?

Vooraf per maand via Stripe, met automatische incasso of creditcard. De factuur staat in je account.

›Kan ik opzeggen wanneer ik wil?

Ja, maandelijks. Je abonnement loopt dan door tot het einde van de maand die je al betaald hebt.

Begin met een gratis check

Ruim 60 controles op maximaal 30 pagina's, klaar in een minuut. Daarna weet je wat er beter kan.

Wat er gebeurt na je aanvraag

  1. 1. Je kiest in de agenda een moment dat jou past.
  2. 2. Je krijgt een bevestiging per mail met de link voor het gesprek.
  3. 3. We kijken 30 minuten samen naar je site, gratis en vrijblijvend.